Доброго дня, друзі! Вікія-спільнота надає чудову технічну базу для створення і розвитку різноманітних проектів, спільнот і кіл за інтересами. Цей проект, Словник глобального суржика, загальнолюдської мови світу - одна з цих спільнот. Його мета - допомога у вивченні різних мов світу, або якщо розглядати всі мови світу як єдине ціле - загальнолюдської мови, глобального суржика. Хоч подібна методика - вивчення мов через суржик і видається чимось новим, але насправді його історія нараховує не одне тисячоліття, люди з давніх давен саме так і вчили мови.

Принцип роботи дуже простий. Кожна стаття присвячена тому чи іншому слову - наводиться його написання, переклади, тлумачення і приклади вживання з посиланнями на інші статті проекту чи сайти Міжмережжя. Статті можна створювати, писати і переписувати, більш того це і є важлива складова методу - попрацювати зі словами і текстами, відчути мову в роботі і таким чином більш просто, цікаво і швидко запам'ятати нові слова. Бажаю успіху у вивченні мови! Користуйтесь на здоров'я!

Раджу також звернути увагу на схожий проект - http://mova.wikia.com, присвячений вивченню слово і мовотвору, будови різних мов і говірок у складі людської мови.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.